شکایت یک استفاده کننده بر علیه ال جی به دلیل انفجار موبایل در جیبش:

Posted by tcgnw on Apr 4, 2016 in اخبار تکنالوژی |
«محمد ستار»، به موجب انفجار ناگهانی موبایل اوپتیموس F6 در جیبش بر علیه کمپنی ال جی به محکمه فدرال در بروکلین اقامه دعوی نموده.
این انفجار موجب گشته تا این مرد 52 ساله و پدر دو فرزند، دچار سوختگی های درجه دو و سه در دست و پای راست خود بشود و به خاطر پیوندهای پوستی و مراحل درمانی اش نتواند تا یک ماه در محل کار خود در بانک سرمایه گذاری منتهن حاضر گردد
LG_Logo
.
ستار در مورد این رویداد گفته که ماه ها از این موبایل استفاده می کرده تا اینکه بدون دلیل تلفن هوشمند یاد شده در جیب اش سوخته و آتش گرفته. وکیل او هم در دفاع از این شکایت اعلام داشته: «این دیوایس در جیب موکل من قرار داشته و در لحظه ی وقوع حادثه حتی مورد استفاده نیز نبوده».
ستار پس از این رویداد بلافاصله به شفاخانه تخصصی سوانح و سوختگی Weill Cornell انتقال داده شده و اکنون در نتیجه یک ماه بیکاری و سوختگی های دست و پا از شرکت ال جی شکایت نموده.
جا دارد اشاره نمائیم که این تلفن هوشمند در یازدهم سپتامبر سال 2013 برای نخستین بار در کشور آمریکا عرضه شده بود.
از مشخصات کلی این موبایل اقتصادی هم می توان به صفحه نمایش 4.5 اینچی با رزولوشن 960×540، اندروید 4.1.2، کمره اصلی 5 مگاپیکسلی، کمره دوم 1.3 مگاپیکسلی و پردازنده دو هسته ای 1.2 گیگاهرتز کوالکام اشاره نمود.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2017 اخبار فناوری و تکنالوژی All rights reserved.
DeskMessMirrored v1.4.2 فارسی شده توسط ملورین از گروه نیدیا BuyNowShop.com