:امکان جدید فیسبوک برای ارسال پیام های ویدیویی تبریکی تولد

Posted by tcgnw on Feb 23, 2016 in اخبار تکنالوژی |
برنامه ی فیسبوک برای تبدیل کردن نیوزفید استفاده کننده گان خود به یک کانال ویدیویی شخصی سازی شده، در قالب پیام های «تبریک تولد» با نقطه ی عطف خود مواجه شده است. پیام های تبریک تولد تا امروز به طور کامل بر قالب قدیمی متنی تکیه داشته اند. اما این قالب از همین دیروز با تولد «کمره تبریک تولد» تغییر کرده است؛ ویژگی تازه ای در این اپلیکیشن که به شما اجازه می دهد برای دوستان خود ویدیو های ۱۵ ثانیه ای ضبط و ارسال کنید.
Capture29
کمره تبریک تولد که در حال حاضر تنها روی iOS در دسترس است، در روز تولد دوستان شما روی پروفایل آنها ظاهر می شود. شما با لمس یک نوار آبی
رنگ قادر خواهید بود پیام خود را ضبط کنید. اگر دوست داشته باشید نیز می توانید از میان چند قاب متناسب با تولد، یکی را انتخاب کنید و به تصویر خود بیفزایید.
توصیه ی رسانه ای ما برای تمام کسانی که می خواهند از این ویژگی جدید نهایت بهره را ببرند این است که به یاد داشته باشند اکثر استفاده کننده گان فیسبوک ویدیوهای آن را با صدای خاموش نگاه می کنند. بنابراین در کنار آن می توانید از مدل قدیمی متنی نیز استفاده کنید تا مطمئن شوید همه پیام تبریک شما را دریافت می کنند. برای کسانی که ویدیو ها را با صدا گوش می کنند نیز اضافه کردن کمی موسیقی مناسب می تواند آنها را سر شوق بیاورد. به یاد داشته باشید در سال ۲۰۱۶، میزان محبوبیت پیام های تبریک شما بیش از پیش سنجیده خواهد شد.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright © 2017 اخبار فناوری و تکنالوژی All rights reserved.
DeskMessMirrored v1.4.2 فارسی شده توسط ملورین از گروه نیدیا BuyNowShop.com